чудова американська їжа

чудова американська їжа

про їжу

Їжа насправді є будь-яким типом сполук, які вживаються для забезпечення дієтичного підтримання організму. Насправді їжа, як правило, складається з рослинного, домашнього або навіть грибкового походження, а також містить важливі поживні речовини, такі як вуглеводи, жири, корисні білки, вітаміни або навіть мінерали. З’єднання фактично потрапляє в організм через організм, а також засвоюється завдяки тканинам організму, щоб забезпечити енергію, зберегти спосіб життя або навіть сприяти розвитку. Різні типи домашніх тварин насправді мають різну харчову поведінку, яка задовольняє вимоги їх метаболізму, що часто розвивається для завантаження певної екологічної певної ніші ринку в певних географічних контекстах.

яку саме їжу вам потрібно їсти, коли ви перебуваєте в Америці

Всеїдні люди насправді надзвичайно універсальні, а також пристосувалися до отримання їжі в різних екосистемах. Традиційно люди захищали їжу двома основними прийомами: пошуком, а також землеробством і подіями. У міру того, як сільськогосподарські інновації посилювалися, люди працювали прямо в сільському господарстві разом із планами дієти, визначеними через можливості сільського господарства в їхньому місці. Географічні та соціальні відмінності фактично призвели до розвитку різноманітних продуктів харчування, а також кулінарного мистецтва, що складається з широкого спектру компонентів, натуральної коноплі, ароматизаторів, страв і методів.

1. Ефірний пиріг з лаймом

їжа Якщо спосіб життя дає вам лайм, не готуйте лайм, створіть пиріг з лаймом Essential. Влада обумовлює пиріг Фла, ця нахабна гостра насправді створила собі довіру в усьому світі, яка почалася з – де більше? — Секрети Fla, звідки виникли маленькі лайми, які дали пирогу власну етикетку. Проте ви також можете подякувати Fla sponge angler за те, що, швидше за все, отриманий із суміші ефірного екстракту лайма, підсолодженого згущеного молока, а також яєчні жовтки, які можна «підготувати»

2. Малюки татер

у їжа заїздах Sonic, а також у закладах кафетеріїв по всьому, подумайте про Tater Tot. Відкрийте для себе, що він часто має зареєстровану відмітну ознаку – ці промислові гаші коричневі циндрічні трубки насправді є ексклюзивними для бізнесу Ore-Ida. Якби ви були серед братів і сестер Грігг, які заснували Ore-Ida, ви насправді хотіли б розробити щось для виконання разом із залишилися шматочками нарізаної картоплі, а також

3. Хліб на заквасці Сан-Франциско

Закваска насправді така ж витримана, як і піраміди, і, звичайно, не випадково її вживали в старому Єгипті. Однак, як і найкисліший асортимент, відданий Сполученим Штатам, походить із Сан-Франциско. Такий компонент кулінарного суспільства NoCal, як червоне біле в долині Напа, келих червоного або білого вина, насправді був основним продуктом хліба на заквасці, оскільки часи Gold Hurry. Коли після прикордонної можливості, шахтарі (їх називають «закваска» для того, щоб зробити це на правильному матеріалі), а також поселенці приносили закваску початківця (набагато більше надійної порівняно з різними іншими заквасками) у мішках на шиї або навіть на собі. пояси.

4. Салат Кобб

У 1937 році Боб Кобб, власник The Brownish Derby, фактично шуршав у ресторані North Vine за стравою для Сіда Граумана з кінотеатру Grauman’s Movie, коли він зібрав салат разом із тим, що він знайшов у холодильнику: скальп з листя салату, авокадо, трохи ромена, крес-салат, помідори, трохи холодної птиці, зварене круто яйце, цибуля, сир, а також трохи старовинного французького одягу. Коричневий дербі стверджує: «Він почав різати. Включив трохи хрусткого бекону, який готував невтомний кухар». Салат увійшов у вибір їжі, а також прямо в центр Голлівуду.


5. ​​Печеня в горщику

Молодіжна недільна домашня вечеря немовлят-бумерів усюди, страхування смаженої страви — емоційне улюблене місце в 10 провідних 10-ці напівфабрикатів Сполучених Штатів. Існує ціла вікова група, яка фактично линяє без нього. Яловича грудинка, нижня або навіть передня округла, або навіть патрон, закладений у глибшу сковороду разом з картоплею, морквою, цибулею, а також тим, що ще ваша мама підкинула, щоб наповнитися соком м’яса, що кипить.

Related Post